O nas


Firma auto-loco.pl to bardzo duży i prężnie rozwijający się Salon Samochodów Używanych.


Stawiamy na samochody z Polski!

Naszym głównym produktem sprzedaży są samochody z POLSKIEJ sieci dealerskiej z udokumentowaną historią serwisową oraz bezwypadkowością.

Kompleksowa diagnoza

Samochody kupowane przez nasz Salon Samochodów Używanych są kompleksowo sprawdzane przez naszych specjalistów od zakupów na ścieżce diagnostycznej, czujnikami lakieru, dodatkowo sprawdzają skrupulatnie stronę mechaniczną oraz potwierdzają stan auta wolny od wad prawnych.

Pełen komfort

Dzięki tak fachowym możliwościom sprawdzenia aut przez naszych specjalistów oferujemy państwu komfort, bezpieczeństwo i pewność przy zakupie samochodu jakich nie otrzymacie w tradycyjnych komisach.


Jesteśmy certyfikowanym dealerem VIP GWARANT oferującym gwarancję techniczną na samochód od 3 miesięcy do 12 miesięcy po zakupie auta.

Oferujemy dzięki temu naszym klientom ochronę przed nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z użytkowaniem pojazdu po zakupie w naszym Salonie Samochodów Używanych, który jest liderem w POLSCE sprzedaży w/w gwarancji.

Wychodząc naprzeciw obaw klientów przed zakupem auta powypadkowego w każdym momencie zakupu u nas samochodu proponujemy sprawdzenie auta czujnikiem lakieru.


 

Nie zapominamy również o standardowym sprawdzeniu auta w dowolnym autoryzowanym serwisie, warsztacie czy tez stacji diagnostycznej.


Gwarantujemy miłą obsługa przez osoby dla których praca w branży motoryzacyjnej jest pasją, co sprawi, że zakup wymarzonego samochodu będzie przyjemny i bezpieczny!